Sağlıklı Kilo ve Gen Diyeti Testi

182.52 USD
6,026.03 TL
(USD=33.0157 TL)
Ürün Detayları:

SAĞLIKLI KİLO TESTİ

GENEL BİLGİ

Kilo vermek için uygulanan yöntemler herkes için uygun olmayabilir. Daha sağlıklı beslenmek ve egzersiz yapmak için zaman ve çaba harcayacaksanız, bunu en verimli hale getirebilirsiniz. Kişiye özel genetik test sayesinde yalnızca yanak içinden alınan sürüntü numunesi ile DNA’nızın kilo, metabolizma ve vücut tipiniz ile ilgili sizin hakkınızda verdiği bilgilere ulaşabilirsiniz. Yapılan analizler sonucunda verilen rapor, size özel en uygun kilo verme programını sunar.

Diyet kitapları ve paketlenmiş diyet yemeklerinden farklı olarak, DNA’nızdan elde edilen sonuçlar sağlıklı bir kilo için kişiselleştirilmiş çözümler sunar. Kilo verme çabalarına girmeden önce, vücut yapınıza uygun önerileri içeren analiz raporunuzu alarak, DNA’nızın verdiği bilgiler ile daha akıllıca yemekler yapabilir, daha sağlıklı beslenebilir ve daha etkili egzersiz yapabilirsiniz.


 

NASIL UYGULANIR?

Kitin içindeki tarife göre yanağınızdan sürüntü alarak DNA test kitini tekrar bize göndermeniz yeterlidir.


SONUÇ

Sonuçlar, kilonuzu etkileyen genetik belirteçlerin detaylı analizi sonrasında alanında uzman personel tarafından gözden geçirilip imzalanacak ve en kısa sürede posta veya e-mail yoluyla gönderilecektir.

Sonuçlar size;

  • Neler yemeniz
  • Ne tarz beslenmeniz
  • Ne tür egzersizler yapmanız

gerektiğini söyler.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
2+1=?
Sağlıklı Kilo ve Gen Diyeti Testi